Reklama

Reklama

Zabrze: Niemowlę wypadło z wózka. Wiozła je pijana matka

Nietrzeźwa 26-latka została zatrzymana w Zabrzu po tym, jak w trakcie jazdy miejskim autobusem z wózka wypadł jej dwumiesięczny syn – podał w poniedziałek zespół prasowy śląskiej policji.

Na miejsce wezwano pogotowie, które przewiozło niemowlę do szpitala. Po wstępnych badaniach nie stwierdzono u dziecka żadnych urazów, jednak ze względu na jego wiek pozostało ono na obserwacji w szpitalu.

Badanie trzeźwości wskazało, że 26-latka miała 1,76 promila alkoholu w organizmie. Kobiecie grozi nawet 5 lat więzienia za sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia a nawet życia dziecka. Sprawą zajmie się zabrzański sąd.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy