Reklama

Reklama

Zabójstwo w Rudzie Śląskiej. 24-latek zaatakował ciocię i jej córkę. 49-latka zmarła

24-latek usłyszał zarzut zabójstwa 49-letniej kobiety i usiłowania zabicia jej nastoletniej córki. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Rudy Śląskiej. 49-latka miała poważne obrażenia głowy, zatrzymany to jej siostrzeniec - podała policja.

Okoliczności tragedii, do której doszło w piątek w rudzkiej dzielnicy Halemba, wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rudzie Śląskiej.

W piątek wieczorem dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o znalezieniu zakrwawionej kobiety w jednym z domów. Zespoły ratownictwa medycznego przewiozły do szpitali 49-letnią pokrzywdzoną z poważnym urazem głowy, a także jej 13-letnią córkę, która została pobita. Pomimo starań lekarzy po kilku godzinach 49-latka zmarła z powodu odniesionych obrażeń. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, zabezpieczyli ślady i rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Reklama

24-latkowi grozi dożywocie

"Z pierwszych ustaleń wynikało, że napastnikiem mógł być 24-letni siostrzeniec pokrzywdzonej. Szeroko zakrojone czynności poszukiwawcze pozwoliły na ustalenie miejsca ukrywania się sprawcy i jego zatrzymanie" - poinformowali policjanci.

Przyczyny, przebieg i okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci z wydziału kryminalnego rudzkiej komendy pod nadzorem prokuratora.

Zatrzymanemu grozi nawet dożywocie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama