Reklama

Reklama

Zabójstwo 28-latka z Siemianowic Śląskich. Marek G. zatrzymany

Podejrzanego o zabicie 28-latka z Siemianowic Śląskich, 55-letniego Marka G., zatrzymała policja. Mężczyzna był w ostatnich dniach poszukiwany listem gończym.

Informację o zatrzymaniu podejrzanego przekazała Magdalena Szust z zespołu prasowego śląskiej policji.

Jak podaje TVN 24 Katowice, podejrzanego wypatrzył na ulicy policjant. 

"Policjant z Siemianowic, jadąc do pracy autobusem wypatrzył przez okno podejrzanego. Marek G. był na ulicy Bohaterów Westerplatte w Siemianowicach. Policjant powiadomił kolegów z komendy, oni ruszyli za podejrzanym, a gdy on się zorientował, że są za nim, rzucił się do ucieczki. Ale nie trwała ona długo" - mówi stacji Aleksandra Nowara, rzeczniczka śląskiej policji.

Brutalny mord

Ciało zamordowanego 28-latka znaleziono 1 czerwca w centrum miasta. Policja od razu podejrzewała, kto jest potencjalnym sprawcą - mężczyzna ten zniknął krótko po zbrodni. Następnie wydano za nim list gończy. Wcześniej informację o poszukiwanym dostały wszystkie jednostki policji w kraju.

Reklama

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Siemianowicach. 

Śledczy nie informowali dotychczas o możliwym motywie i przebiegu zbrodni. Wiadomo, że poszukiwany i zamordowany 28-latek znali się.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama