Reklama

Reklama

Wypchnął swoją żonę przez okno. Później sam skoczył

​Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który podczas awantury domowej wypchnął przez okno swoją żonę. Kobieta w wyniku upadku doznała urazu kręgosłupa oraz nogi. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i został tymczasowo aresztowany.

Funkcjonariusze zostali skierowani na interwencję w sprawie kobiety, która miała wypaść z okna mieszkania. Pod wskazanym przez oficera dyżurnego adresem policjanci znaleźli leżącą na ziemi kobietę, której niezwłocznie udzielili pomocy oraz wezwali pogotowie ratunkowe.

Z poczynionych przez stróżów prawa ustaleń wynikało, że wcześniej jej 43-letni mąż awanturował się w domu, groził kobiecie siekierą, a następnie wypchnął ją przez okno.

Sprawca następnie sam przez to okno wyskoczył. Policjanci zatrzymali mężczyznę w pobliżu jego domu. Małżeństwo zostało zabrane przez karetkę pogotowia do szpitala. Ranna kobieta doznała urazu kręgosłupa oraz nogi. 43-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi dożywotni pobyt w więzieniu. Sąd, na wniosek śledczych, zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama