Reklama

Reklama

Wypadek w Sosnowcu. 13-latka zmarła w szpitalu

Nie udało się uratować życia 13-latki, która w piątek wieczorem trafiła do szpitala po upadku z budynku w Sosnowcu. Informację o jej śmierci przekazał rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach (GCZD) Wojciech Gumułka.

Sosnowiecka policja podała w piątek (13 listopada) wieczorem, że dwie dziewczynki w wieku 11 i 13 lat zostały ranne po upadku z drugiego piętra budynku dawnej piekarni przy ul. Kotlarskiej w Sosnowcu. Do wypadku doszło około godz. 18.

Starszą zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, druga została zabrana do szpitala przez karetkę.

Rzecznik GCZD poinformował, że 13-latka zmarła na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

11-latka przebywa w szpitalu pediatrycznym w Sosnowcu. - Jej stan jest określany jako stabilny, ale z tego, co wiem na chwilę obecną nie ma jeszcze możliwości porozmawiania z nią - powiedziała w sobotę (14 listopada) rzeczniczka sosnowieckiej komendy policji podkom. Sonia Kepper.

Reklama

Policjantka dodała, że śledczy mają do wykonania wiele innych czynności, mających na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku. Szerszych informacji na temat ustaleń policja i prokuratura przekażą prawdopodobnie w poniedziałek.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy