Reklama

Reklama

Wypadek na S1 w Żywcu. Jedna osoba nie żyje, a cztery są ranne

Jedna osoba nie żyje a cztery zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek późnym wieczorem na drodze S1 w Żywcu. Zderzyły się tam trzy pojazdy - poinformowała rzecznik żywieckiej policji asp. szt. Mirosława Piątek.

Rzecznik powiedziała, że w wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący ciągnikiem z naczepą na rozwidleniu drogi nie zastosował się do oznakowania i wjechał pod prąd na trasę, gdzie zderzył się czołowo z osobowym audi, a następnie uderzył w busa.

Wypadek w Żywcu. Jedna ofiara

- Śmierć na miejscu poniósł kierowca audi. Do szpitala zostały przewiezione cztery osoby: pasażerka audi, kierowca tira oraz dwie osoby z busa - powiedziała Mirosława Piątek.

Według rzecznik śląskiej Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Anety Gołębiowskiej autami podróżowało w sumie siedem osób.

Reklama

Zdjęcia ze zderzenia zamieściło Radio Bielsko.

Korek na S1

Trasa S1 jest na razie nieprzejezdna w obu kierunkach. Policjanci zorganizowali objazdy. Na miejscu jest prokurator, strażacy, a także policjanci, do których należało będzie ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy