Reklama

Reklama

​TVN24: Trzylatek zmarł na sepsę. Przedszkole zamknięte

3-latek z Ustronia zmarł na sepsę - informuje TVN24. W związku z tragedią, zamknięto przedszkole, do którego uczęszczał chłopiec.

3-latek z Ustronia zmarł na sepsę - informuje TVN24. W związku z tragedią, zamknięto przedszkole, do którego uczęszczał chłopiec.

Jak podaje stacja, dziecko trafiło do szpitala w czwartek. Stan chłopca był bardzo ciężki. "U dziecka zdiagnozowano sepsę porażającą, która działa i postępuje bardzo szybko" - powiedział TVN24 Ryszard Odrzywołek, lekarz i dyrektor bielskiego szpitala, w którym zmarł 3-latek.

Dzień wcześniej dziecko przebywało w przedszkolu, nie wykazując żadnych objawów choroby.

W związku z wyjaśnianiem okoliczności śmierci chłopca, zamknięto przedszkole, do którego uczęszczał. "Trzeba wyprać pościel, wyczyścić dywany, zdezynfekować zabawki. Wszystkim, którzy mieli kontakt z 3-latkiem, dzieciom i wychowawcom przedszkola, rodzinie dziecka zalecono badania i chemioprofilaktykę" - powiedziała Teresa Wałga, dyrektor sanepidu w Cieszynie. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy