Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Mikołowie. Dwie osoby zginęły

Dwie ofiary i jedna ciężko ranna osoba - to tragiczny bilans wypadku w Mikołowie w Śląskiem. Samochód osobowy potrącił tam trójkę pieszych - podaje RMF FM.

Wypadek miał miejsce pobliżu skrzyżowania DK 44 i ulicy Podleskiej.

"Doszło do potrącenia trzech osób na oznakowanym przejściu dla pieszych" - relacjonowała w rozmowie z RMF FM Ewa Sikora z policji w Mikołowie. Jak wyjaśniła, poszkodowani to dwie nastolatki i jeden mężczyzna.

Nastolatki miały 13 i 14 lat. Ranny mężczyzna to 20-latek.

"Dwie nastolatki zginęły - jedna na miejscu, druga w karetce, w trakcie reanimacji. Mężczyzna walczy o życie w szpitalu" - poinformowała Sikora.

Policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku. Wiadomo już, że 31-latek, który siedział za kierownicą osobówki, był trzeźwy.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy