Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek podczas przejażdżki quadem na Śląsku. Nie żyje 17-latek

17-latek zginął, a jego rówieśnik w ciężkim stanie trafił do szpitala w wyniku wypadku podczas przejażdżki quadem w Kaletach koło Tarnowskich Gór na Śląsku - poinformował w piątek (24 lipca) sierżant sztabowy Jacek Mężyk z tarnogórskiej policji.

Według dotychczasowych ustaleń policji, dwaj 17-latkowie z Bytomia w czwartek wieczorem (23 lipca) jeździli quadem po lesie i uderzyli w drzewo.

Pasażer zginął na miejscu, a kierowca w ciężkim stanie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Jego stan lekarze określają w piątek jako ciężki, ale stabilny.

Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać policja pod nadzorem prokuratury.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy