Reklama

Reklama

Tragedia w Ustroniu. Nie żyje 15-latek potrącony na pasach

Nie żyje 15-latek potrącony w ubiegłym tygodniu na przejściu dla pieszych w Ustroniu. Lekarze o życie nastolatka walczyli siedem dni, niestety bezskutecznie. Chłopak zmarł w czwartek.

15-latek został potrącony przy oznakowanym przejściu dla pieszych rankiem 13 października. Na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Akacjowej wjechał w niego mercedesem 87-letni mężczyzna. 

Poszkodowany przegrał walkę o życie

Stan poszkodowanego był krytyczny. Na miejscu pojawił się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. 

Mimo starań lekarzy po tygodniu nastolatek przegrał walkę o życie. 

Sprawca wypadku stracił prawo jazdy, a jego samochód został przewieziony na policyjny parking. Badanie wykazało, że 87-latek był trzeźwy. 

Reklama

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy