Reklama

Reklama

Tragedia na Śląsku. Matka z córką zginęły po potrąceniu przez pociąg

Dwie osoby zginęły w czwartek wieczorem (29 października) w wyniku potrącenia przez pociąg na szlaku kolejowym w Dąbrowie Górniczej - podały w piątek rano (30 października) służby kryzysowe wojewody śląskiego. Jak informuje policja, ofiarami wypadku są 69-latka i jej 45-letnia córka.

Jak poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach (WCZK), do potrącenia dwóch osób przez pociąg Intercity doszło w czwartek przed godz. 21 na szlaku kolejowym Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Dąbrowa Górnicza.

Reklama

Aspirant Bartłomiej Osmólski z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej powiedział, że informację o potrąceniu na wysokości przejazdu kolejowego przy ul. Urbańskiego policjanci otrzymali po godz. 21. - Jak się okazało, ofiarami były dwie osoby - matka z córką. Zostały potrącone przez pociąg Pendolino relacji Gdynia-Bielsko-Biała - powiedział policjant. Starsza z ofiar miała 69 lat, a młodsza 45.

Czynności śledczych na miejscu zakończyły się po północy. - Z policjantami pracował prokurator, który zarządził sekcje zwłok - dodał Osmólski.

Jak podało WCZK, przerwa w ruchu pociągów trwała do godz. 1 w nocy. Na czas wstrzymania ruchu kolejowego w tym miejscu Koleje Śląskie wprowadziły zastępczą komunikację autobusową.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy