Reklama

Reklama

Tarnowskie Góry: Dwa ciała znaleziono we wiacie śmietnikowej

Zwłoki kobiety i mężczyzny znaleziono we wtorek (13 października) we wiacie śmietnikowej przy jednym z budynków w Tarnowskich Górach (woj. śląskie). Przyczyny ich śmierci wykaże sekcja zwłok - podała policja.

Podkomisarz Damian Ciecierski z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, że informację o dwóch osobach leżących w wiacie przy ul. Gliwickiej mundurowi otrzymali około godz. 8.30.

- Zgłaszający nie był pewny, czy te osoby żyją. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził ich zgon. Policjanci ustalili, że to kobieta w wieku 58 lat i 37-letni mężczyzna. Te osoby były znane policjantom, nie miały stałego miejsca zamieszkania, zameldowania. Według informacji z MOPS-u była im proponowana pomoc, jednak nie chciały z niej korzystać - powiedział Ciecierski.

Reklama

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, nie stwierdzili, by ktoś miał przyczynić się do śmierci bezdomnych, na ich ciałach nie było widocznych obrażeń. W pobliżu zwłok znaleziono butelki po alkoholu. 

- Dopiero sekcja zwłok wykaże, z jakiej przyczyny te osoby zmarły - zaznaczył komisarz.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama