Reklama

Reklama

Szczyrk: Na stokach tłumy. Brak miejsc parkingowych

Choć weekend za nami, otwarte stoki narciarskie przeżywają oblężenie. Serwis "Bielskie Drogi" donosi o problemach z dojazdem do Szczyrku i tłumach pod jednym z wyciągów.

Przypomnijmy, że od piątku mogą być otwarte w reżimie sanitarnym stoki narciarskie. Hotele i pensjonaty mogą udostępniać gościom połowę swoich miejsc noclegowych. Szczyrk, jedna z najpopularniejszych miejscowości narciarskich w Polsce, przeżywa prawdziwe oblężenie.

Na Facebooku "Bielskie Drogi" opublikowano zdjęcie tłumów w Szczyrk Mountain Resort.

"Informacja dla wszystkich osób stojących w korkach do Szczyrku - właśnie kończą się możliwości zaparkowania samochodu zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Na stokach tłumy. To nie zdjęcie z ubiegłego roku. To sytuacja w chwili obecnej pod dolną stacją Szczyrk Mountain Resort" - donosił profil dziś rano po godzinie 9.

Reklama

Tymczasem Adam Niedzielski ostrzegał dziś przed ponownym wprowadzeniem obostrzeń. Minister zdrowia opublikował na Twitterze wykres ilustrujący liczbę i dynamikę zakażeń koronawirusem. "Odwrócenie tendencji staje się faktem. Dzisiejszy wynik - 5178 nowych zakażeń - jest o ponad 1 tys. większy niż tydzień temu" - podkreślił.

Niedzielski zwrócił uwagę, że trend dla tygodniowej stopy wzrostu zakażeń jest dodatni po raz pierwszy od połowy listopada, nie licząc, jak to ujął, "anomalii postświątecznej".

Ładowanie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy