Reklama

Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań Samiry z Chorzowa. Jest cała i zdrowa

Udało się odnaleźć 15-letnią Samirę z Chorzowa - poinformowali policjanci, dziękując mediom i internautom za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatki. Dziewczyna zaginęła w środę.

15-latka 16 czerwca 2021 r. wyszła z domu, nie informując nikogo, dokąd się udaje. Gdy nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi, zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia, chorzowscy policjanci wszczęli poszukiwania. W czwartek na stronie internetowej chorzowskiej policji pojawił się komunikat, który szybko został rozpowszechniony w mediach.

- Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Dzięki temu dziewczynka cała i zdrowa została odnaleziona. Wszystko się skończyło szczęśliwie - powiedział rzecznik chorzowskiej policji st. asp. Sebastian Imiołczyk.

Reklama

Policja na razie nie ujawnia, gdzie dziewczyna przebywała od czasu zaginięcia, według nieoficjalnych informacji odnaleziono ją w jednym z ościennych miast.

Jak zaznaczają policjanci, bardzo pomocne okazały się przekazywane przez internautów sygnały i spostrzeżenia. - Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki - dodał Imiołczyk. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy