Reklama

Reklama

Sosnowiec: W sortowni śmieci znaleziono ciało mężczyzny

Kim był mężczyzna, którego ciało znaleziono w sortowni śmieci w Sosnowcu? Prokuratura i policja próbują ustalić jego tożsamość. Wstępne wyniki sekcji zwłok nie dają jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o przyczynę śmierci.

Makabrycznego odkrycia kilka dni temu dokonali pracownicy sortowni śmieci. Na taśmie zauważono zwłoki mężczyzny. To około 60-letni mężczyzna mający prawie 180 cm wzrostu. Miał na sobie bezrękawnik i bluzę z wizerunkiem smoka, do tego dżinsy i zniszczone buty, tzw. traperki. Jego ciało pokrywały liczne tatuaże: na plecach, przedramionach, klatce piersiowej, a nawet na dłoni. I to wszystkie pewne informacje. Reszta jest na razie przypuszczeniami, domysłami i pytaniami.

Prawdopodobnie ciało zostało przywiezione z Mysłowic lub Sosnowca, choć pewności nie ma. Najpewniej ciało mężczyzny znajdowało się w jednym z wielu kontenerów na śmieci i dlatego potem trafiło sortowni. To z tego powodu sprawdzane będą ciężarówki, które transportem takich kontenerów się znajdują.

Sekcja zwłok na razie nie wykazała jednoznacznej przyczyny śmierci, dlatego prokurator zlecił dodatkowe, specjalistyczne badania. Wstępnie ustalono natomiast, że na ciele mężczyzny nie ma śladów pobicia, czy zadawania mu jakichś ciosów. Nie wiadomo natomiast kiedy, gdzie i jak mężczyzna zginął, a także jak, gdzie, kiedy i dlaczego jego ciało znalazło się w kontenerze.

Prokuratura przyjmuje kilka hipotez, ale na razie śledczy nie ujawniają szczegółów.

Reklama

(mpw)

Marcin Buczek
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy