Reklama

Reklama

Sosnowiec: Śmiertelny wypadek. Kobietę potrąciła koparka

71-letnia kobieta zginęła w czwartek po potrąceniu przez koparkę w Sosnowcu. Do wypadku doszło najprawdopodobniej podczas wykonywania przez operatora manewru cofania, niedaleko prowadzonej przebudowy skrzyżowania.

Reklama

Podkomisarz Sonia Kepper z sosnowieckiej policji poinformowała, że do tragicznego wypadku doszło w rejonie kościoła pw. św. Barbary - na przedłużeniu ul. Barbary, prowadzącym na plac przed kościołem.

Reklama

- Do potrącenia doszło podczas wykonywania prac i manewrowania koparką. Potrącona kobieta niestety zginęła na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tej tragedii. Czynności wykonali policjanci z prokuratorem i biegłym - przekazała policjantka.

Według dotychczasowych ustaleń kobieta została potrącona, kiedy koparka wykonywała manewr cofania. Operator koparki był trzeźwy. Po wypadku był tak wstrząśnięty tym, co się stało, że trafił do szpitala.

Jak wyjaśniła Kepper, do wypadku doszło w miejscu składowania materiału używanego przy przebudowie pobliskiego skrzyżowania. Koparka przenosiła sypki materiał używany podczas remontu.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy