Reklama

Sosnowiec: Poszukiwania 13-letniego Kacpra Draguły

Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego policji w Sosnowcu opublikował wizerunek 13-letniego Kacpra Draguły, który w piątek wyszedł z domu i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Powiadomili oni o zaginięciu dopiero w poniedziałek. Wówczas rozpoczęły się poszukiwania. Śledczy opublikowali zdjęcia nastolatka i jego rysopis.

Kacprem opiekuje się ojciec, matka przebywa aktualnie za granicą. Chłopiec wyszedł z domu w piątek po południu zostawiając telefon komórkowy. W dniu zaginięcie wysłał tacie SMS-a, informując, że będzie nocował u kolegi i wróci w sobotę. Tak się jednak nie stało. 

Zaginięcie Kacpra z Sosnowca: był widziany w kilku miejscach miasta


Nastolatek do dziś nie nawiązał żadnego kontaktu z ojcem ani bliskimi. Policja nie informuje o szczegółach śledztwa. Nie podała, czy chłopak pojawił się w nocy u kolegi, wiadomo jedynie że od chwili, gdy wyszedł z rodzinnego domu, widziany był w kilku miejscach Sosnowca.

Kacper ma 155 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy blond jasne długości około 8-10 cm, z grzywką zaczesaną na bok, oczy niebieskie, uszy lekko odstające.

Parafianie zbuntowali się przeciwko księdzu. Zabrali mu klucze do kościoła

W dniu zaginięciu ubrany był w czarne spodnie dresowe, czarne buty sportowe, czarną lub szarą bluzę z kapturem. Może posiadać przy sobie plecak lub saszetkę, legitymację szkolną i portfel. 

Reklama

Policja przekazała, że Kacper jest osobą zdrową, nie wymaga opieki lekarskiej, jak i nie przyjmuje żadnych lekarstw. 

Wszystkie osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 13 15 lub 47 852 13 07, oficerem Dyżurnym Komendy pod numerem 47 852 12 00 lub 47 852 12 55 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sosnowiec | zaginięcie | poszukiwania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy