Reklama

Reklama

Sosnowiec: Odnaleziono zaginionego w piątek 13-letniego Kacpra

Zaginiony od piątku 13-letni Kacper z Sosnowca odnalazł się. Jest cały i zdrowy - przekazała w poniedziałek wieczorem policja. Kilka godzin wcześniej funkcjonariusze opublikowali wizerunek nastolatka.

Kacpra poszukiwał specjalny zespół utworzony w Wydziale Kryminalnym policji w Sosnowcu. Jak informowano, chłopak w piątek wyszedł z domu i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Powiadomili oni o zaginięciu dopiero w poniedziałek. Opublikowali jego zdjęcia i rysopis.

13-latkiem opiekuje się ojciec, matka przebywa aktualnie za granicą. W dniu zaginięcia chłopak wysłał tacie SMS-a, informując, że będzie nocował u kolegi i wróci w sobotę. Tak się jednak nie stało. W rodzinnym domu Kacper zostawił swój telefon. 

Telefon od mieszkańca Sosnowca

W poniedziałek wieczorem poinformowano, że Kacpra odnalazł jeden ze strażników miejskich. O tym gdzie przebywa, powiadomił służby powiadomił jeden z mieszkańców Sosnowca. 

Reklama

Na razie nie wiadomo, gdzie chłopiec spędził ostatnie noce, będzie to wyjaśniane. Jak powiedziała podkom. Sonia Kepper, rzeczniczka sosnowieckiej policji, trwają czynności w tej sprawie. Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje