Reklama

Reklama

Sosnowiec: Interwencja policji wobec 23-latka. Prokuratura sprawdza

​Jest prokuratorskie śledztwo w sprawie śmierci 23-latka z Sosnowca. Mężczyzna prawdopodobnie zażywał dopalacze. Jak dowiedział się reporter radia RMF FM Marcin Buczek, śledczy sprawdzają też, czy policjanci, którzy zatrzymywali go kilka dni temu, nie przekroczyli swoich uprawnień.

Policjantów wezwało pogotowie, bo 23-latek, który źle się poczuł, był agresywny. Funkcjonariusze musieli użyć siły, żeby zabrać go do izby wytrzeźwień.
Tam stan mężczyzny się pogorszył, dlatego trafił do szpitala, gdzie zmarł. To załoga pogotowia zasugerowała, że 23-latek mógł być pod wpływem środków odurzających. Prokuratura w Sosnowcu już zleciła sekcję zwłok i dodatkowe, specjalistyczne badania, które wyjaśnią przyczynę śmierci mężczyzny.


(md)

Marcin Buczek

Reklama
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy