Reklama

Reklama

Śląskie: Zwłoki kobiety w rzece

- Policja i prokuratura ustalają tożsamość i okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki wyciągnięto z rzeki Przemszy w Mysłowicach. Ciało zauważył przypadkowy świadek, który zaalarmował służby.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach starszy sierżant Damian Sokołowski powiedział, że informacja o odnalezieniu ciała w rzece dotarła do służb ok. godz. 10.30. Dryfujące zwłoki zauważył przechodzień.

Akcja wydobywania przez strażaków ciała nie była łatwa, jak opisują policjanci, dostęp do niego był utrudniony. - Po wydobyciu zwłok z rzeki okazało się, że to kobieta. Nie znaleziono przy niej żadnych dokumentów. Będą w tej sprawie prowadzone czynności pod nadzorem prokuratora - powiedział Sokołowski.

Przyczynę śmierci kobiety ma ustalić sekcja zwłok, którą zleci prokuratura w ramach wszczętego w tej sprawie śledztwa.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy