Reklama

Reklama

Ślaskie: Zginął po uderzeniu łyżką koparki

18-letni pracownik zginął w piątek po południu na budowie kanalizacji w Jejkowicach w powiecie rybnickim (Śląskie) – został uderzony łyżką koparki. Policja ustala okoliczności tego wypadku.

"Do wypadku doszło ok. godz. 14. podczas prowadzonych prac ziemnych. 18-letni pracownik, mieszkaniec Bytomia został uderzony łyżką koparki. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł" - powiedziała PAP rzeczniczka komendy w Rybniku mł. asp. Bogusława Kobeszko.

Operatorem koparki był 33-latek z Chorzowa. Był trzeźwy. Na miejsce skierowano policyjną grupę dochodzeniowo-śledczą, która od nadzorem prokuratora wykonuje czynności.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy