Reklama

Reklama

​Śląskie: Zapalił się blok mieszkalny w Jaworznie. Ewakuowano ponad sto osób

Ponad sto osób musiało w środę wieczorem na kilka godzin opuścić blok w Jaworznie. Powodem ewakuacji był wybuch pożaru w jednym z mieszkań - podały służby kryzysowe wojewody śląskiego. Żaden z lokatorów nie odniósł obrażeń.

Jak poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach, zgłoszenie o pożarze w dziewięciokondygnacyjnym budynku przy al. Piłsudskiego służby otrzymały po godz. 21. Ogień pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze.

Z bloku na czas prowadzonej akcji gaśniczej ewakuowano 105 osób, żadna z nich nie została ranna. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej. Działania strażaków zakończyły się po północy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy