Reklama

Reklama

Śląskie: Zaginął 12-latek. Policja ​poszukuje Przemysława Zobka

12-latek wyszedł w czwartek o godzinie 7:30 do szkoły i od tego czasu nie wrócił. ​Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują Przemysława Zobka. Chłopiec jest podopiecznym placówki opiekuńczo-wychowawczej.

"Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziecka proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00 bądź z najbliższą jednostką policji, numer telefonu 997 lub 112" - podała w piątek śląska policja, która opublikowała zdjęcia i rysopis dziecka.

Jak wygląda poszukiwany chłopiec?

- 12-latek wyszedł w czwartek o godzinie 7.30 do szkoły i od tego czasu nie wrócił - powiedziała asp. Halina Semik z jastrzębskiej policji. O zaginięciu nastolatka poinformował w czwartek wieczorem policję wychowawca z placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Reklama

Chłopiec ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłym blondynem z niebieskimi oczami. Założone miał sportowe buty, czarną czapkę z daszkiem, miał przy sobie ciemnoszary plecak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy