Reklama

Reklama

Śląskie: Zaatakował nożem byłą dziewczynę i jej partnera

Policja w Tychach (woj. śląskie) zatrzymała 36-letniego mężczyznę, który ranił nożem swoją byłą dziewczynę i jej partnera. Mężczyzna miał już orzeczony zakaz zbliżania się do kobiety. Zaatakowana para trafiła do szpitala, a sprawca do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed północą na jednym z parkingów. 36-latek po rozmowie z byłą partnerką ugodził ją nożem. Całe zajście miał widzieć 38-letni partner kobiety, który ruszył na pomoc i w szarpaninie ze sprawcą również został zraniony. Napastnik uciekł, ale dzięki szybkiej interwencji policji został zatrzymany. 

Podejrzany o usiłowanie zabójstwa 41-latki trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna był już wielokrotnie karany za różne przestępstwa, m.in. zniszczenie mienia, kradzieże oraz groźby karalne. Obowiązuje go zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny. Mężczyźnie pobrano krew do badań w celu zweryfikowania stanu trzeźwości oraz ewentualnej obecności środków odurzających w organizmie.

Reklama

Według policji, obrażenia poszkodowanych nie zagrażają ich życiu. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje