Reklama

Reklama

Śląskie: Wypadek kuligu. Trzy osoby trafiły do szpitala

Trzy osoby zostały zabrane do szpitala po tym, jak wypadły z sani w trakcie kuligu w Czernichowie. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, poinformował o nim rzecznik komendy powiatowej w Żywcu asp. szt. Mirosława Piątek.

- Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku zaprzęgu, do którego doszło w sobotę wieczorem podczas kuligu w Czernichowie - poinformowała w niedzielę rzecznik komendy powiatowej w Żywcu asp. szt. Mirosława Piątek.

Z ustaleń policjantów wynika, że w kuligu uczestniczyło sześciu pasażerów. Woźnica jednego z dwóch zaprzęgów konnych najechał wozem na barierę energochłonną i doprowadził do wywrotki. Trzy osoby wypadły. Zostały zabrane do szpitala. - Na szczęście doznały tylko potłuczeń - powiedziała rzecznik policji w Żywcu.

Policjanci ustalą dokładne okoliczności zdarzenia. 

Reklama

Spłoszone konie w Morskim Oku

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem koni doszło też w grudniu ubiegłego roku w Morskim Oku. Spłoszone konie gnały z saniami bez furmana. Na udostępnionym w internecie nagraniu słychać było krzyki przerażonych turystów. 

Zobacz więcej: W MORSKIM OKU MOGŁO DOJŚĆ DO TRAGEDII. FUNDACJA SZUKA ŚWIADKÓW

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy