Reklama

Reklama

Śląskie: Utrzymywali się z prostytucji. Policja zamknęła rodzinny biznes

Policjanci z Rybnika zawinęli biznes 44-latka i jego 39-letniej partnerki. Para od sierpnia 2019 roku utrzymywała się z prostytucji. Mieszkańcy powiatu cieszyńskiego mieli kilka mieszkań, w tym w Rybniku, które udostępniali kobietom świadczącym usługi seksualne.

Z relacji policji wynika, że para zamieszkująca na co dzień w powiecie cieszyńskim, prowadziła usługi sutenerskie w całym kraju. Rodzinny biznes 44 letniego alfonsa i 39-letniej burdelmamy został odkryty w Rybniku (woj śląskie).

Udostępniali mieszkania na seks

39-letnia kobieta i jej 44-letni partner urządzili rodzinny biznes. Wykorzystali kilka mieszkań w kraju, które wynajmowali kobietom świadczącym usługi seksualne. W ten sposób sutenerzy utrzymywali się od sierpnia 2019 roku.

Grozi im do pięciu lat więzienia

Jedno z ich mieszkań znajdowało się na terenie Rybnika. Kryminalni z tego miasta dostali informację o procederze. W toku działań mundurowym udało się zatrzymać 39-latkę i jej 44-letniego partnera.

Reklama

- W wynajmowanych prywatnych mieszkaniach usługi seksualne świadczyły kobiety, które odpowiadały na ogłoszenia zamieszczone w internecie - zrelacjonowali policjanci ze śląskiej policji. Zatrzymanym grozi do pięciu lat więzienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL