Reklama

Reklama

Śląskie: Upadło kolejne biuro podróży

Upadło biuro podróży Digitur z Bielska-Białej. Do Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach wpłynęło dziś oświadczenie o niewypłacalności tej spółki.

Z informacji urzędu marszałkowskiego wynika, że obecnie nikt nie wypoczywa w kraju lub za granicą na wycieczce zorganizowanej przez Digitur. Osoby, które wykupiły niezrealizowane wycieczki mają dostać zwrot pieniędzy z ubezpieczenia. Chodzi o ok. 10 umów - głównie zbiorowych - na kwotę ok. 60 tys. złotych. Zabezpieczenie finansowe upadłego biura to 50 tys. euro.

W najbliższym czasie urząd marszałkowski ma opublikować szczegółowe zasady ubiegania się o wypłaty z gwarancji ubezpieczeniowych. Zobacz komunikat Urzędu Marszałkowskiego.

Reklama

(mn)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy