Reklama

Reklama

Śląskie: Ugodził byłą partnerkę nożem, bo chciał, żeby do niego wróciła

Za usiłowanie zabójstwa odpowie zatrzymany przez policjantów 32-latek, który zaatakował nożem swą byłą partnerkę. Kobieta została zraniona w podudzie.

O zatrzymaniu i aresztowaniu mężczyzny poinformowała śląska policja. Do zranienia 25-latki doszło na ul. Kubsza w Wodzisławiu Śląskim.

32-letni mieszkaniec Zabrza przyjechał do Wodzisławia Śląskiego, żeby spotkać się ze swoją byłą partnerką. Mężczyzna twierdził, że chce zobaczyć się z dzieckiem.

Chciał, żeby do niego wróciła

"Zwabił kobietę wraz z 1,5 rocznym dzieckiem do swojego auta. Tam mężczyzna zaczął grozić kobiecie nożem, żądając jej powrotu. Ostatecznie udało jej się wydostać się z pojazdu. Jednak gdy próbowała wyciągnąć z auta dziecko, mężczyzna ugodził ją nożem w okolice podudzia" - opisywali policjanci z Wodzisławia Śląskiego.

Reklama

Głośne krzyki kobiety usłyszały pracownice Powiatowego Centrum do spraw Przemocy w Rodzinie, które spłoszyły mężczyznę i udzieliły kobiecie pomocy. Stan kobiety nie zagrażał jej życiu i po udzieleniu pierwszej pomocy została ona zwolniona do domu.

Policjanci z Wodzisławia szybko ustalili miejsce pobytu napastnika. Dzięki współpracy z policjantami z Kuźni Raciborskiej zatrzymano go w miejscowości Rudy. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa, a w sobotę sąd zdecydował o jego aresztowaniu. Sprawcy może grozić nawet dożywocie.

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy