Reklama

Reklama

Śląskie: Trwają poszukiwania zaginionej 13-latki

Policjanci poszukują 13-letniej zaginionej Patrycji Pałoń z Bytomia. Ostatni raz była widziana we wtorek w Piekarach Śląskich. Od tego czasu nie skontaktowała się z bliskimi.

"Jak ustalili policjanci, wczoraj około godziny 18 po kłótni ze znajomym 13-latka pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich i do chwili obecnej nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną" - podała śląska policja, która zamieściła w środę na stronie internetowej komendy i na Facebooku zdjęcia Patrycji oraz jej rysopis.

Reklama

Patrycja wygląda na 15,16 lat; ma 158 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma niebieskie oczy i brązowe włosy do ramion, ma też kolczyk pod wargą. Ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, jasne dżinsy, białą bluzę z napisem "North Carolina Academy", białe buty.

Osoby, które mają informacje na temat zaginionej policjanci proszą o kontakt z komendą w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 85 322 00 lub  najbliższą jednostką policji.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama