Reklama

Reklama

Śląskie: Trwają poszukiwania zaginionej 13-latki

Policjanci poszukują 13-letniej zaginionej Patrycji Pałoń z Bytomia. Ostatni raz była widziana we wtorek w Piekarach Śląskich. Od tego czasu nie skontaktowała się z bliskimi.

"Jak ustalili policjanci, wczoraj około godziny 18 po kłótni ze znajomym 13-latka pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich i do chwili obecnej nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną" - podała śląska policja, która zamieściła w środę na stronie internetowej komendy i na Facebooku zdjęcia Patrycji oraz jej rysopis.

Patrycja wygląda na 15,16 lat; ma 158 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma niebieskie oczy i brązowe włosy do ramion, ma też kolczyk pod wargą. Ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, jasne dżinsy, białą bluzę z napisem "North Carolina Academy", białe buty.

Osoby, które mają informacje na temat zaginionej policjanci proszą o kontakt z komendą w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 85 322 00 lub  najbliższą jednostką policji.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama