Reklama

Reklama

Śląskie: Spłonął zakład produkujący doniczki. Kłęby dymu nad całą okolicą

Prawie trzy godziny zajęło strażakom gaszenie pożaru w Trzebiesławicach w woj. śląskim. Po południu doszczętnie spłonął tam zakład, gdzie produkowane były plastikowe doniczki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce wezwano 13 wozów strażackich. Kłęby czarnego dymu widoczne były z kilku kilometrów. Co jakiś czas eksplodowały beczki wypełnione sztucznym tworzywem.

Przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej.

To był moment, coś zaczęło buczeć, zaczęliśmy gasić, ale to nic nie dało - opowiada reporterowi RMF FM jeden z pracowników zakładu. Od prądu się zapaliło, poleciała stacja transformatorów. Trzech nas uciekło - dodaje inny pracownik.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy