Reklama

Reklama

Śląskie: Śmiertelnie pobił swoją partnerkę. Grozi mu dożywocie

43-latek z Zabrza odpowie za zabicie swojej partnerki. Mężczyzna śmiertelnie pobił kobietę podczas kłótni, a następnie uciekł z mieszkania. W chwili zbrodni miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

Jak podała w środę śląska policja, do zbrodni doszło w niedzielę w mieszkaniu przy ul. Bytomskiej w Zabrzu. W trakcie spożywania alkoholu 43-latek pokłócił się ze swoją konkubiną, następnie pobił kobietę, doprowadzając do jej śmierci.

- O zdarzeniu policję powiadomiła koleżanka zamordowanej. Kobieta próbowała skontaktować się z 31-latką, kilkakrotnie do niej dzwoniąc. Przy którejś z kolei próbie telefon odebrał podejrzany 43-latek. 

Miał blisko trzy promile alkoholu

Na pytanie, dlaczego to on odbiera telefon, odpowiedział, że prawdopodobnie zabił swoją konkubinę. Wtedy o zdarzeniu zostali poinformowani policjanci. Gdy przybyli na miejsca, 43-latek próbował ucieczki, jednak został szybko zatrzymany - podała zabrzańska policja.

Reklama

W chwili zatrzymania 43-latek miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Podczas przesłuchania przyznał się do zabójstwa partnerki, sąd aresztował go na trzy miesiące. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje