Reklama

Reklama

Śląskie: Policjanci odnaleźli zaginioną 12-latkę

Policja z Zabrza odnalazła poszukiwaną 12-latkę, która ostatni raz była widziana we wtorek, 8 czerwca.

- Dziewczynka ostatni raz była widziana we wtorek między godziną 18.00 a 19.00 na placu Szkoły Podstawowej numer 16 przy ulicy Józefa Lompy w Zabrzu w towarzystwie kobiety w wieku około 30 lat. Każdy, kto może znać miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginioną jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z policją - podała w środę zabrzańska komenda.

Po południu na twitterowym profilu policji pojawił się wpis informujący o odnalezieniu dziewczyny. "Zaginiona 12-latka z Zabrza cała i zdrowa została odnaleziona przez dzielnicowego. Dziękujemy za udostępnianie informacji" - czytamy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy