Reklama

Reklama

Śląskie: Miesięczne niemowlę zmarło, rodzice zatrzymani

W skrajnie ciężkim stanie trafił w środę (22 lipca) do szpitala w Katowicach miesięczny chłopczyk z Rudy Śląskiej. Zmarł po kilkugodzinnej walce lekarzy o jego życie. Policja zatrzymała rodziców dziecka - poinformował oficer prasowy rudzkiej policji, st. asp. Arkadiusz Ciozak.

Pogotowie do dziecka wezwała najprawdopodobniej rodzina. 

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego niemowlę zostało przetransportowane do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie lekarze musieli je reanimować. 

W skrajnie ciężkim stanie chłopiec trafił na oddział intensywnej terapii. Niestety, zmarł.

Lekarze, którzy stwierdzili u niego objawy maltretowania, powiadomili policję. 

"Zatrzymani zostali rodzice chłopca, a ich drugie dziecko - 14-miesięczna dziewczynka - również została przewieziona do szpitala na badania" - poinformował asp. Ciozak.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy