Reklama

Reklama

​Siemianowice Śląskie: Spalone ciało 21-latki. Areszt dla partnera ofiary

Sąd aresztował w piątek mieszkańca Siemianowic Śląskich. Podejrzany o zabicie 21-letniej partnerki po zbrodni miał podpalić ciało i samochód ofiary.

21-latka była poszukiwana od kilku dni, w poniedziałek rodzina powiadomiła policję. Informacja o jej zaginięciu znalazła się m.in. w portalach społecznościowych.

Jak wynika z ustaleń śledztwa, kobieta została zamordowana w mieszkaniu 32-latka, w którym razem mieszkali. Wcześniej pomiędzy parą doszło do kłótni. Mężczyznę zatrzymano w środę pod zarzutem zabójstwa. Minionej nocy odnaleziono ciało ofiary, wcześniej samochód.

- Podejrzany przyznał się do zarzutu, wskazał, gdzie ukrył ciało kobiety. Okazało się, że po zabójstwie spalił ciało kobiety, żeby zatrzeć ślady, jak również jej pojazd - powiedziała rzeczniczka siemianowickiej policji podkom. Tatiana Lukoszek.

Reklama

Podejrzanego w piątek doprowadzono do sądu z wnioskiem o aresztowanie, sąd zastosował ten środek zapobiegawczy. Może mu grozić dożywocie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy