Reklama

Reklama

Są zarzuty dla 24-letniego pedofila z Będzina

Są zarzuty dla pedofila z Będzina. Mężczyzna korzystając z internetu składał propozycje seksualne dziewczynkom poniżej 15. roku życia. W ten sposób skontaktował się z kilkudziesięcioma osobami z całego kraju.

Mężczyzna na stałe zameldowany jest w województwie małopolskim. Dwa lata temu przez kilka miesięcy używał jednak sprzętu komputerowego swoich bliskich i znajomych, którzy mieszkają w Piekarach Śląskich i Będzinie. Policja zabezpieczyła pięć komputerów, z których korzystał podejrzany. 24-latek podawał się za nastolatkę i w ten sposób w całej Polsce nawiązywał kontakty z dziewczynkami, które miały mniej niż 15 lat.

Policjanci ustalili, że dwudziestu nastolatkom mężczyzna proponował spotkania lub wręcz nakłaniał je do kontaktów seksualnych. Oferował też wysyłanie zdjęć pornograficznych oraz sugerował wykonywanie roznegliżowanych fotografii.

Reklama

Mężczyzna przyznał się do winy i zgodził się na dobrowolne poddanie się karze. Decyzję w tej sprawie podejmie teraz sąd. Podejrzanemu grozi do trzech lat więzienia.

(md)

Marcin Buczek

CZYTAJ TAKŻE NA RMF24.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy