Reklama

Reklama

Rybnik: Ciało mężczyzny na szpitalnym lądowisku

Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny, którego ciało znaleziono w pobliżu budynku szpitala w Rybniku na Śląsku. Zwłoki leżące na przyszpitalnym lądowisku zauważyli pracownicy placówki.

44-letni bezdomny został przywieziony do szpitala przez karetkę. Po badaniach zdecydowano, że powinien trafić na oddział dermatologiczny.

Mężczyzna nie chciał zostawać w szpitalu. Po kilku godzinach obserwacji wypisał się na własną prośbę, mimo sugestii personelu, żeby tego nie robić. Niedługo potem jego ciało zauważono na szpitalnym lądowisku.

Wstępnie ustalono, że na ciele mężczyzny nie było żadnych śladów przemocy.

Marcin Buczek

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy