Reklama

Reklama

Rybnik: 11-miesięczne dziecko wyrzucone przez okno. Zatrzymano matkę

Policja w Rybniku zatrzymała kobietę, która wyrzuciła swojego 11-miesięcznego synka przez okno. Chłopczyk przeżył - śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielę 24 maja, chwilę po godzinie 8 rano przy ul. Janasa w Rybniku. Matka wyrzuciła swojego 11-miesięcznego syna z okna na pierwszym piętrze.

Wezwany na miejsce śmigłowiec LPR-u przetransportował chłopca do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Lekarze oceniają stan dziecka jako stabilny.

34-letnia matka tuż po zdarzeniu została przebadana alkomatem. Kobieta była trzeźwa.

Teraz jest przesłuchiwana przez policję.

Na miejscu wydarzeń przy ul. Janasa pracują - pod nadzorem prokuratury - policjanci. 

Reklama

Mateusz Czmiel

Opracowanie: Sara Bounaoui

Czytaj na RMF 24.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy