Reklama

Reklama

RMF24: Duży pożar na Śląsku

Kłęby czarnego dymu w okolicy Siewierza w woj. śląskim. Pożar widać z odległości kilku kilometrów.

Płonie zakład, w którym produkowane są doniczki. Ponieważ to plastik, w miejscu pożaru unosi się gęsty, czarny, gryzący dym. Kłęby wznoszą się wysoko nad okolicą. Języki ognia mają nawet po kilka metrów.

Na miejsce cały czas przyjeżdżają zastępy strażaków. Co jakiś czas eksplodują beczki wypełnione sztucznym tworzywem. Przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej.

"To był moment, coś zaczęło buczeć, zaczęliśmy gasić, ale to nic nie dało"opowiada reporterowi RMF FM jeden z pracowników zakładu. "Od prądu się zapaliło, poleciała stacja transformatorów. Trzech nas uciekło" - dodaje inny pracownik.

Reklama

Marcin Buczek

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy