Przez 25 lat nagradzali dzieci. Jedno pismo Rzecznika zmieniło wszystko

Lodziarnia Pod Dębem w Pszczynie i świadectwo z czerwonym paskiem
Przez 25 lat nagradzali dzieci. Jedno pismo zakończyło tradycjęMarek BAZAK / Zofia BAZAK/Facebook/Lodziarnia pod DębamiEast News

W skrócie

  • Po 25 latach zakończono akcję "lody za pasek" w Pszczynie po otrzymaniu pisma od Rzecznika Praw Dziecka.
  • Rzecznik Praw Dziecka wskazał, że inicjatywy uzależniające nagrody od wyników w nauce mogą prowadzić do presji i wykluczenia.
  • Decyzja spotkała się z niezadowoleniem części mieszkańców i samorządowców, a właściciele lodziarni zachęcają do dalszego wspólnego świętowania zakończenia roku szkolnego.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Pszczyna. Lodziarnia Pod Dębem zakończy wieloletnią tradycję

Zobacz również:

Pszczyna. Mieszkańcy bronią akcji "lody za pasek"

Zobacz również:

Zobacz również:

Szyszko w "Graffiti": Ubolewam, że część koalicji mrozi w Sejmie ustawy koalicjantówPolsat News