Reklama

Reklama

Przed szkołą napastował seksualnie 13-latkę. Akcja śląskiej policji

Sąd aresztował mężczyznę, zatrzymanego przez policję po interwencji przed jedną ze szkół w powiecie pszczyńskim (woj. śląskie). 35-latek usłyszał zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec 13-letniej dziewczynki. Podejrzanemu grozi kara do 12 lat więzienia.

 Jak podała śląska policja, podejrzanego ujęli policjanci z komisariatu w Pawłowicach. 

"35-latek został zatrzymany tuż po tym, jak mundurowi interweniowali przed jedną ze szkół podstawowych na terenie powiatu pszczyńskiego. Tam mężczyzna, działając z zaskoczenia i wbrew woli 13-letniej dziewczynki, dopuścił się wobec niej innej czynności seksualnej" - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

"Zaalarmowani policjanci z Komisariatu Policji w Pawłowicach natychmiast przystąpili do działań. Odnaleźli, a następnie zatrzymali mężczyznę, który spłoszony uciekł z miejsca zdarzenia" - podali policjanci z Pszczyny.

Reklama

Napastował 13-latkę, został tymczasowo aresztowany

35-latek został przesłuchany.  

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawiono mu zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniej poniżej 15 lat. 

Molestowanie w przestrzeni publicznej. Doświadczyło go aż 84 proc. Polek!

Sąd uwzględnił wniosek prokuratury i aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za zarzucane mu przestępstwo grozi kara do 12 lat więzienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy