Reklama

Reklama

Poszukiwania 16-latków w Skoczowie. Apel policji

Policjanci z Cieszyna i Skoczowa poszukują pary 16-latków. Szymon i Regina wyszli z domu w środę rano. Od tego czasu nie skontaktowali się już z rodziną. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Z ustaleń policji wynika, że Szymon i Regina mogą przebywać razem. W środę wyszli z domów i mieli pójść do szkoły. W domu już się nie pojawili, dlatego rodzice powiadomili o ich zaginięciu policję.

Reklama

Od środy trwają poszukiwania,w których uczestniczą strażacy i policjanci.

Rysopis zaginionych

Poszukiwania 16-letnia Regina jest szczupłej budowy ciała, ma 156 cm wzrostu; krótkie, kręcone włosy w kolorze czarnym. W dniu zaginięcia była ubrana w jeansy niebieskie, niebieską bluzę z dużym nadrukiem koloru białego, buty niebieskie.

16-letni Szymon jest szczupłej budowy ciała, ma 175 cm wzrostu, krótkie włosy w kolorze ciemny blond - dłuższą grzywkę czesaną na prawą stronę. W dniu zaginięcia był ubrany w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, czerwoną bluzą z kapturem, kurtkę czarną pikowaną, buty w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i zielonym.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie. Można dzwonić  pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub numer alarmowy 997.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy