Reklama

Reklama

Odnalazła się poszukiwana 13-latka z Tychów

​Odnalazła się 13-latka z Tychów (woj. śląskie), poszukiwana przez ponad dobę przez śląskich policjantów. Dziewczyna, której wizerunek został w niedzielę opublikowany w mediach, została zauważona na ulicy w swoim rodzinnym mieście. Powiadomieni o tym policjanci potwierdzili jej tożsamość.

- Nastolatka jest cała i zdrowa, przebywa w domu - powiedział asp. sztabowy Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji. Policjanci nie informują, gdzie dziewczyna była minionej doby. Ma rozmawiać z nią policyjny psycholog.

Chorująca na cukrzycę nastolatka wyszła z domu w Tychach w sobotę, 12 września, po południu. Miała pojechać autobusem do kuzynki w Gliwicach, ale tam nie dotarła. Wszczęto poszukiwania. W niedzielę policja opublikowała wizerunek zaginionej oraz apel o pomoc do wszystkich, którzy ją widzieli.

Reklama

Apel przyniósł szybki efekt - ktoś zauważył dziewczynę na ulicy w Tychach i zawiadomił policjantów, którzy zawieźli nastolatkę do domu. Po zakończeniu poszukiwań dane personalne i zdjęcia dziewczyny zostały usunięte ze stron internetowych.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy