Od lat nagradzali uczniów, pismo RPD przerwało tradycję. Reaguje Nowacka

Barbara Nowacka. Obok "Lodziarnia Pod Dębem" w Pszczynie
Pszczyna. Koniec akcji "Lody za pasek". Barbara Nowacka: LitościFacebook / Lodziarnia pod Dębami / Anita WalczewskaEast News

W skrócie

  • Minister edukacji Barbara Nowacka skomentowała zakończenie akcji "Lody za pasek" w Pszczynie, podkreślając jej pozytywny wpływ na motywowanie uczniów.
  • Biuro Rzecznika Praw Dziecka wysłało do lodziarni pismo, argumentując, że nagradzanie za wyniki w nauce może wywoływać negatywne skutki społeczne.
  • Radny Jacek Granda ocenił, że reakcja urzędu była nieadekwatna, a tego typu inicjatywy przynoszą społeczności lokalnej pozytywne rezultaty.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Pszczyna. Koniec akcji "Lody za pasek". Barbara Nowacka: Litości

Zobacz również:

Pszczyna. "Lodziarnia Pod Dębem" zakończy wieloletnią tradycję

Zobacz również:

"Polityczny WF": Postsowieckie przebłyski widać w Ukrainie INTERIA.PL