Reklama

Reklama

Nie żyje radny PiS Piotr Papaja

Nie żyje radny Rady Miasta w Piekarach Śląskich Piotr Papaja. O śmierci 73-latka poinformował w czwartek (19 listopada) radny sejmiku śląskiego Dariusz Iskanin.

"Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem dziś wiadomość o śmierci pana Piotra Papaji. Był dobrym człowiekiem, wrażliwym na potrzeby innych ludzi. Kochał muzykę" - napisał na Facebooku Iskanin.

"Odszedł od nas człowiek wrażliwy na los innych, uczynny, pełen wiary, po prostu dobry człowiek..." - dodał, składając kondolencje bliskim zmarłego.

"Był piękną postacią - uczciwego i dobrego człowieka służącego swojemu miastu i ludziom. Był radnym-symbolem swojej dzielnicy Kozłowa Góra" - napisał z poseł PiS Jerzy Polaczek.

Reklama

Piotr Papaja został radnym PiS w 2018 roku. Miał 73 lata. Był absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach. Nauczał w szkole i słynął z zamiłowania do muzyki. Był inicjatorem spotkań z mieszkańcami i aktywnie działał w pracach Komisji Budżetowo - Gospodarczej i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Lokalne media, Radio Piekary oraz "Dziennik Zachodni", informują, że Papaja chorował na COVID-19 i ostatnie chwile spędził w szpitalu. 

W oficjalnym komunikacie udostępnionym przez Urząd Miasta Piekary Śląskie nie potwierdzono jednak tych doniesień.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy