Reklama

Reklama

Myszków: 70-letni mężczyzna zginął w pożarze warsztatu

70-letni mężczyzna zginął w pożarze niewielkiego budynku warsztatowego. Do tragedii doszło w Myszkowie w województwie śląskim. W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery zastępy strażaków.

Jak wynika z informacji Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach, strażacy otrzymali powiadomienie po pożarze we wtorek krótko po godzinie 23.00. 

Przy ul. Słowackiego płonął wysoki na około pięć metrów budynek warsztatu o wymiarach 10 na 7 metrów.

Tragedia na Śląsku. 70-latek zginął w pożarze warsztatu

W akcji uczestniczyło kilkunastu strażaków, którym szybko udało się opanować ogień. Jak poinformowali strażacy, wewnątrz spalonego budynku znaleziono zwłoki 70-letniego mężczyzny. Postępowanie w sprawie przyczyn pożaru wszczęła miejscowa policja.

Łącznie minionej doby straż pożarna w woj. śląskim gasiła 26 pożarów, interweniowała też 73 razy w związku z tzw. zagrożeniami miejscowymi. Łączne straty oszacowano na blisko 970 tys. zł, z czego ok. 577 tys. zł to straty spowodowane pożarami. Zanotowano 22 fałszywe alarmy. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy