Reklama

Reklama

Mysłowice: Zderzenie trzech ciężarówek. Droga zablokowana

To już drugi w poniedziałek poważny wypadek na A4 w okolicach Mysłowic. Zderzyły się trzy ciężarówki. Droga w kierunku Krakowa została zablokowana. Kierowcy powinni korzystać z objazdu drogą krajową nr 86.

Trzy ciężarówki zderzyły się w poniedziałek na autostradzie A4 przed zjazdem na Mysłowice. Droga w kierunku Krakowa została zablokowana; kierowcy powinni korzystać z objazdu drogą krajową nr 86 - poinformowała śląska policja.

To już drugi w poniedziałek poważny wypadek na A4 w okolicach Mysłowic. Rano przewrócona ciężarówka utrudniła ruch w pobliżu węzła A4 i drogi ekspresowej S1 - zablokowane zostały dwa pasy jezdni, drożny był jedynie pas zjazdowy na S1. Utworzył się potężny korek. Kierowca auta został ranny, a ładunek wysypał się na jezdnię. 

Reklama

Kilka godzin później przed zjazdem z autostrady A4 na Mysłowice doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych. Droga w kierunku Krakowa została całkowicie zablokowana. 

"Jeden z kierowców zakleszczony w pojeździe. Na miejscu pracują wszystkie służby, będzie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci kierują na objazd przez drogę nr 86" - poinformowała policja.

Dowiedz się więcej na temat: wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje