Reklama

Mysłowice: Wypadek busa z Ukraińcami na autostradzie A4. Ranni w szpitalu

Pięć osób jest rannych po nocnym wypadku busa z Ukraińcami na autostradzie A4 w Mysłowicach w województwie śląskim. Jak przekazano, jedna z osób była zakleszczona wewnątrz pojazdu. Wszyscy ranni trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 3:30. Tuż przed bramkami na autostradzie A4 w Mysłowicach w kierunku Katowic pojazd wypadł z drogi na pas zieleni i przewrócił się na bok.

- Na miejscu strażacy zastali cztery osoby znajdujące się poza busem i jedną uwięzioną w środku. Bus znajdował się ok. 50 metrów od jezdni - przekazał mł. bryg. mgr Wojciech Chojnowski, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach, którego cytuje Dziennik Zachodni.

Jak także przekazał rzecznik, "działania strażaków polegały na zabezpieczeniu, udzieleniu pierwszej pomocy oraz wydostaniu uwięzionej osoby z busa".

Reklama

Wypadek w Mysłowicach. Na miejscu cztery zastępy straży pożarnej

Na miejsce wypadku zostały zadysponowane cztery zastępy straży pożarnej. Osoby ranne zostały przekazane pracownikom Ratownictwa Medycznego, a następnie przetransportowane do pobliskich szpitali.

Działania na miejscu, w których brali udział policjanci i strażacy, trwały do godz. 6. Teraz okoliczności wypadku będzie badać policja pod nadzorem prokuratury.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | Ukraińcy | bus | autostrada | Mysłowice

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy