Reklama

Myśleli, że nikt ich nie widzi. Policja prosi o pomoc

Mężczyzna i kobieta weszli do jednego ze sklepów w centrum handlowym w Gliwicach. Po ich wizycie z półek zniknęły wkłady do maszynek do golenia o wartości ponad 3,7 tys. złotych. Za zabrany asortyment nie zapłacili. Policja publikuje wizerunki podejrzanych i prosi o pomoc w ich identyfikacji.

Do zdarzenia doszło 14 marca w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ul. Lipowej w Gliwicach.

Ze sklepu w centrum handlowym skradzione zostały wkłady do maszynek o łącznej wartości ponad 3,7 tys. złotych. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi II Komisariat Policji w Gliwicach.

"Monitoring sklepu zarejestrował dwie podejrzane osoby o nieznanej tożsamości, których wizerunek publikujemy z apelem do osób, które wiedzą, kim one są" - informuje Komenda Miejska Policji w Gliwicach.

Gliwice: Kradzież w centrum handlowym. Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze zaapelowali o pomoc do każdego, kto rozpoznaje osoby na opublikowanych zdjęciach.

Reklama

"Osoby posiadające informację na temat danych osób, bądź podejrzewające, kim mogą być, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Gliwicach przy ulicy Warszawskiej 35c, pod całodobowym numerem telefonu: 47 859 02 00 lub do referenta sprawy - 478590215" - przekazano.

Z komendą można także skontaktować się za pośrednictwem maila kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy: RSD 250/23. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gliwice | kradzież | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy