Reklama

Reklama

Łaziska Górne: Tragiczny wypadek w elektrowni. Kobieta straciła rękę

Do tragicznego wypadku doszło w elektrowni Łaziska należącej do spółki Tauron Wytwarzanie. Jedna z pracownic, 53-letnia kobieta straciła rękę na wysokości łokcia. Ranna została przetransportowana do szpitala helikopterem LPR - poinformował "Dziennik Zachodni".

Elektrownia spółki Tauron Wytwarzanie znajduje się w Łaziskach Górnych w woj. śląskim.

Policja w Mikołowie otrzymała informację o zdarzeniu około godziny 15:50. 53-letnia pracownica na skutek tragicznego wypadku straciła rękę na wysokości łokcia.

Poszkodowana została przetransportowana do szpitala helikopterem

Na miejsce tragicznego wypadku został zadysponowany helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kobieta została nim przetransportowana do szpitala. 

Nie jest znany stan jej zdrowia. Nie wiadomo również, jak doszło do wypadku.

O zdarzeniu poinformowany został Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach, który ma ustalić przyczyny tragedii.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy