Reklama

Reklama

Katowice: Zaginął 60-latek

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukują zaginionego 60-latka. Mieszkaniec Katowic, Marek Wostal ostatni raz widziany był 4 listopada.

60-letni mężczyzna wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu mieszkańca Katowic. 

Marek Wostal mierzy 180 cm, jest szczupłej budowy ciała, ma siwe włosy za uszy, siwą brodę i ciemne wąsy. 

Jego znakami szczególnymi są ubytki w uzębieniu, utykanie na prawą nogę oraz ciemny kciuk prawej ręki. 

W dniu, kiedy mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę, miał na sobie czarną, ortalionową kurtkę oraz czarne, jeansowe spodnie. 

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policją - tel. 32 200 20 00, 32 200 25 55, 32 200 28 52, 32 200 23 32 lub 997, 112.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy